Dingo Gory Ryjan

Gory se narodil v CHS Ryjan ve Strabenicích 18.10.2018..tři kluci a tři holčičky. Matka Anivia Ryjan, otec Yack Wakanda Tachunga. Samozřejmě je to Saarloosův vlčák v barvě hnědé. Přijel k nám před Vánoci 22.12.2018. Z vrhu nejklidnější a nejhodnější štěňátko se za pár dnů změnilo v čertovo kvítko:-) Digo ho přijal úplně skvěle a pomalu se z,,pubertálního kolohnáta" se stal vychovávající starší brácha. Ti co mají dva a víc Sarloosků, si představí, jak veselo bylo a je :-):-) 
 
Digíska jsem plánovala, ale do Goryho jsem se neplánovaně zamilovala na fotce, kde vypadal jako malá, zrzavá, mokrá myšička :-) Uviděla jsem ho a věděla jsem, že tohle je druhý vlk, který se narodil pro mě a ke mě patří a bylo to tak :-)
 
Jaký je Gory? Jako malinký byl taaaak hodný, pravý opak Digíska...klidný, milounký, něžný i k dětem, na mě naprostý závisláček, pořád mě pozoroval zamilovaným pohledem a běda, jak jsem někam šla bez něj. Pokud zůstal v kotci sám bez Diga, dokonce i vyl a jak krásně :-) Puberta prochází v pohodě a klidu, Diga uznává jako šéfíka i když ho zlobí , jejich hrátky jsou drsné...prostě jsou to Saarloosci. Ale milují se, mají jeden kotec jednu velkou boudu, kde jsou spolu :-) Teda jen, když nejsem doma :-)
 
Gory je stále jemný a něžný vlček, je plašší a opatrnější než Digo. Lidi, ke kterým jde, si také sám vybere. Pokud k nám přijde cizí člověk, odběhne dál než Digo, nevyhledává kontakt, většinou si ho nikdo nepohladí, sedí u mě a návštěvu jen pozoruje. Neschová se, ale drží si větší odstup. Miluje výlety i procházky, naprosto vždy poslechne, neodbíhá daleko, pořád mě pozoruje, odvolám ho od psů i lidí, vlastně ho venku nezajímají, středobod světa jsem pro něj vždycky já :-) Hodně může běhat navolno, v tomto je úžasný. Venku je klidný, ocásek si nese spuštěný, zkoumá okolí, ale tak nějakv klidu a v pohodě.  Je to milý, jemný, klidný vlček, k dětem úžasně jemňounký. Pokud pomineme ,,vítací amok,,...když přijdu já nebo manžel....skákání a štípání ( s dospíváním se to lepší )..tak je to dokonalý vlk :-) Jsou s Digem zcela rozdílní, jako oheň a voda :-)
 
Miluje běhání v mokrém obílí, kde skáče jako srnka :-) Přetrpí se mnou i výstavy i kdyžtam ale vůůůůbec nechce být :-) Nejšťastnější je ve svém prostředí, jako většina Saarloosků :-) Od malinka miluje těsný kontakt...u vaření si mi lehne na nohy, u televize se tiskne taky ke mě, je moc rád prostě v těsné blízkosti. Je to můj milovaný zrzeček, je kusem mojí duše, jako Digísek a jestli se Saarloos do člověka vtiskne, tak u Goryho to platí na 100% :-) Miluju ho:-)