Indigo Love of Miraja

 
Indigo se narodil v CHS Miraja 11.11.2016.  ( narodil se jediný kluk a pět holčiček).  Matka je Donna of Street Miraja, otec Anoki Loup Hivernal. Je to úžasný vlčí kluk...Saarlosův vlčák...Zatím se spolu všechno učíme, je velmi inteligentní. Už teď je vidět, že je to zcela jiná povaha, než Německý ovčák...ani horší ani lepší...prostě jiná....je tam 70% vlka a je to vidět už teď u mimina :-) Ale tohle všechno jsem věděla a proto jsem si malého saarlooska dovezla domů:-)
Moc děkuji Janičce Čapounové za mého malého vlčka. Je to Digo, Digísek, Digin, když zlobí :-))
 
Jaký Digo je? Jako štěnátko byl jako uragán, malý šedivý ďáblík, který ve dvou měsících už zvedal nožku, bylo to prostě opravdové vlče. Na Saarlooska vás nic a nikdo nepřipraví...Saarloosek se musí zažít :-) Bylo to moje rozhodnutí a ani na chvíli jsem nelitovala. Zdárně jsme propluli i pubertou :-)
A teď ....dospěl... je to úžasný vlček, miluje celou rodinu, nejvíc svoji paničku, takže mě :-) Lásku dává najevo dost tvrdě, skočí na mě, navalí se celým tělem a chce být co nejvíc u mě, dokáže být i velmi něžný...položí hlavičku do klína, zavře oči a jen tak si užívá mojí přítomnosti. Co má k sobě kamaráda Goryho, je ten nejšťastnější vlk :-) Miluje výlety, miluje procházky mezi poli, přetrpí výstavu...ale jen kvůli mě :-) Je to dominantní kluk, veselý, venku, kde je to možné, běhá navolno a  se nikdy nestalo, že by mě neposlechl, ocásek má venku pořád nahoře a všechno ho zajímá, je to hyperaktiv :-), je zvědavý, k cizím lidem nechodí, nebo spíš si prostě vybere sám....jako většina Saarloosků. 
Pokud k nám přijde někdo cizí, krouží kolem a ,,bufá,,...pak přestane a pozoruje, nebojí se, neschová se, je zvědavý a kdo se nelekne, dočká se i toho, že Digo v nestřežené chvíli k němu přijde a čichne ho a jakoby nevědomky se nechá malinko pohladit :-)
Miluje dovádění s Gorym, se svými psími kamarádkami, nemá problém ani se psy....pouze s jedním boxerem protivou ,kterého nesnáší...je to oboustranné :-) Nic neničí v kotci ani doma, je to sporťák i gaučák...pošlape se mnou lesem a pak se rád schoulí vedle mě doma, je to můj krásný vlček, moje myška šedivá:-) Je kusem mojí duše :-) Saarloos se vám do duše vtiskne, to není žádný výmysl, je to pravda :-) Nesmírně Diga miluju a on mě, vlastně miluje celou naši rodinu...a to je dobře:-)