8.5.2018  A jedem....auto zaparkujeme u Kateřinského mostu, pokračujeme po červené na Nový Hrad...abychom zjistili, že je zavřený....otevřeno jen o víkendech a každý den oprázdninách :-( Pár fotek dírkou v bráně a sejdeme na zelenou, chceme dojít  na Čertův hrádek...ano dojdeme tam, nicméně cesta neupravená, zarostlá, prodíráme se vším možným, přelézáme, podlézáme a různě obcházíme spadené obrovské stromy, které...a teď pozor!!!!!...které tady leží už víc jak šest let....to jsme tudy šli se Sanulkou...cesta prostě jen víc a víc zarůstá, rozpadá se, ale nikdo ji, byťje to značená a turistická, neudržuje...:-( Tak se po svačině vydáme stejnou cestou zpět....jinudy to nejde :-(  Pak ze sebe oprášíme housenky a kde co, co na nás napadalo...přečteme si cedulku...že CESTA JE V ZIMĚ PRO CYKLISTY A PĚŠÍ NEPRŮCHODNÁ... já bych tam dopsala, že i na jaře, v létě na podzim :-):-) No...na Nový Hrad si o prázdninách určitě zajedeme, ale jinou cestou:-)

1.5.2018  Dnešní výlet byl delší..kolem 16-ti kilometrů. Auto jsme nechali na parkovišti u Sloupsko-Šošůvských jeskyní, šli jsme po žluté lesem, přes Koňskou vyhlídku až na Macochu, tam se Digo nebál ani na můstek, užil si obdivu od tří prodavaček a pak jsme se vydali zpět. Napřed po červené , ale to jsme v půli cesty vzdali, protože tam jezdilo moc, moc kolařů a  chodily zástupy lidiček. Smýkli jsme to kus do kopce po zelené a zase se napojili na žlutou, po které jsme šli směrem tam.... Lesem se šlo mnohem líp a Digo byl spokojený. U parkoviště následovala zasloužená zmrzlina a jelo se domů...prodloužené víkendy jsou prostě skvělé :-)

1.4.2018  Dnes jsme se vydali z Javoříčka z parkoviště po naučné stezce Bouzov....v lese jsme kousek odbočili na neznačenou cestu a pak navázali na žlutou, ta nás dovedla až na Bouzov....tam se Digo jako vždy líbil a budil velkou pozornost...jeden pán říkal, aťjdeme na nádvoří mezi atrakce :-) Pár fotek kolem hradu.....trochu ,,ometání" mezi lidmi, Digo suprový, lidi ho nezajímají jako vždy:-) A už šlapeme zpátky, tentokrát celou cestu po modré. Strašně fučelo, jakoby nebylo jaro, ale zima, Digo se šel do rybníka napít, neodhadl to u břehu a šupnul tam až po krk , vylezl , otřepal se a šlo se dál :-) 

ROK 2018...30.3.2018 A začínáme zase výletit, tentokrát Radhošť.....spousta lidí, rozmočený sníh, ale sluníčko, Digo byl skvělý. Popis výletu není třeba.....od Pusteven směrem nahoru nejde zabloudit:-) Dogo se velmi naparoval, neboť celou cestu bylo slyšet stále.....,,to je krásný vlk...není to vlk?.....paní, co to máte za plemeno, je moc krásný?"...a podobně :-)

30.12.2017   Výšlap na Kosíř...fotky jsou :-)

 

1.10.2017  Krásný,,čtyřdenní víkend"...dlouhé procházky, krásné počasí, v sobotu malá tůrka na Příhon a v neděli byl Digo poprve v ZOO...šikovný kluk, nic ho nevyvedlo z míry a vlčí kámoši se mu moc líbili :-)

 

28.7.2017 Dovolená pomalu končí, tak dnes výlet na zříceninu hradu Zubštejn. Jedeme dál, asi 100km, ale stojí to za to. Z vesnice Vír jdeme po červené.....lesy, loukami, chvílemi zmokneme, pak zase na sluníčku oschneme, postraší nás bouřka, pak zase chvíli fučí a zase svítí sluníčko.... :-)Trošku náročnější terén, ale nám se tady líbí. Z cesty odbočujeme a asi po 400 metrech přicházíme k první zřícenině, jsou to zbytky hradu Pyšolec...no moc z něj nezbylo :-( Pak se vracíme zpátky na ,,naši"  červenou a pokračujeme až na Zubštejn....nádherná zřícenina. Digo si tady našel i kamarádku, pak si ho hladila jedna paní...celá šťastná..a že manželovi řekne, že si hladila ,,vlka" a on jí bude závidět :-) Po svačině jsme šupajdili pomalu zpátky....u řeky si Digísek řekl, že než by vlezl zase do auta, tak poplave radši po proudu. No nechal se ukecat a do toho auta pak vlezl...moc nerad, kdo má Saarlose, tak ví :-) Byl to nádherný výlet, poslední ze čtyř ,, dovolenkových ". Fotky jsou jako vždy na rajčeti.... Ale výlety budou pokračovat i po dovolené...výletíme celý rok a pořád :-)

 

25.7.2017 Hurá, neprší....tak jedeme....auto parkujeme v Benešově, vítr nás neodradí a šlapeme po modré...kolem meteostanice, kolem Skelné Huti, k prameni říčky Punkvy a k rybníku v Protivanově. Všude v lese je rozryto od ,,kaňourů", nejspíš odpočívají v hustých sečích .... Jarkovi je to jedno, já se trošku bojím a Digo větří jako o závod.....ještě, že máme flexinu:-) No žádného jsme naštěstí neviděli, nejspíš se báli víc než já :-) Výlet bezva, dali jsme kolem 15-ti kilásků a bylijsme rádi, že jsme vyrazili a neseděli doma :-) Fotky jako obvykle...kvalita nic-moc....zapomněli jsme doma foťák :-(

 

21.7.2017 Dovolená pokračuje, dnes výšlap na Svatý Hostýn. Auto zaparkováno v Rusavě a my šlapeme po žluté na Hostýn....krásná cesta, napřed mezi pastvinami, pak lesem. Počasí se vystřídalo jako by byl apríl...napřed lilo, když jsme vycházeli, tak lehce mžilo, byl opar a les se ,,vařil"....pak už bylo teplo i svítilo sluníčko. Výlet krásný, vlček  i my spokojení. Jedna paní byla moc šťastná, že si mohla pohladit ,,vlka" :-) Na Hostýně bylo jako vždy kouzelně. Po cestě zpátky u auta následovala zasloužená zmrzlina a jelo se domů :-) No a už se těšíme, kam vyjedeme příští týden :-) Fotečky už jsou....

 

18.7.2017 Rešovské vodopády....Po dlouhém čase, kdy Sanulka už nemohl na výlety jsme zase jeli na Rešáky....s vlčkem. Zaparkovalo se na točně ve Valšovském Dole a pak se šlo lesní silničkou až k vodopádům. Digo si vodu po cestě užíval stejně jako kdysi Sany....pořád by se ráchal....potkali jsme lidi, pejsky a málem nás cestou sežrali kloši...hajzlíci :-( Nicméně prima výlet nám to nezkazilo, Digísek teď odpočívá a už se chystáme na výlet další.....máme totiž dva týdny dovču....fotečky jako obvykle :-)

 

8.7.2017 Byli jsme na ,,Vlčím srazu" ....Tentokrát to byl výlet asi 135 km daleko, byl to sraz asi na půl cesty pro všechny....a stálo to za to.....sourozenci Indigo Love of Miraja ( Digo ), Isis Rea Miraja, Irony Wild Wolf Miraja, jejich táta Anoki Loup Hivernal, teta Dakhóta Miraja, Boycot Petť s Wolf ( Coudík ), a ještě tři malí psíci, z nichž jsme si zapamatovala jen černého Maxíka :-) Dojela Janička Čapounová se synem a jeho přítelkyní, Jana a Jidra, které mají Digovy sestřičky...s manžely....byla nás kopa. Po velkém vítání jsme se nahrnuli všichni do hospůdky na oběd. Psíci jsou tady vítání....ale to nečekali takovou smečku :-)) Nicméně naši vlci byli ukáznění, polehali si kolem nás, nikoho nerušili a my se v klidu najedli. Pak jsme vyrazili na výlet....bylo to super, Digo se vylítal se smečkou, vyráchal v řece....paráda:-) Po cestě tam jsme objevili prima kemp ,,Moře"...tam určitě někdy zavítáme na nějaký den, moc se nám tam líbilo :-) Fotky, jako obvykle na rajčeti :-)

5.7.2017 Máme volno, takže další výlet....tentokrát kouzelná zřícenina Brníčko....z vesnice Dlouhomilov jsme po modré a pak po červenomodré šli na zříceninu...lesem, po louce...na zřícenině se chystala velká akce na odpoledne, takže lidi, koně, stánky, auta...vše dobrá socializace pro Digíska, potom tři turistky, a jedna byla z Diga úplně unešená....moc děkovala za to, že se s ním mohla vyfotit, druhá zase pravila, že jí manžel doma neuvěří, že si ONA hladila psa :-) Tahle děvčata se Digovi líbila, tak se s nimi nechal vyfotit:-) Po cestě zpátky jsme ještě dali trošku socializace na parkovišti před marketem...i tady Digo obstál na jedničku...auta, lidi, řinčící koše...nic neřešil, je to můj nejšikovnější vlček :-) Parádní výlet a už se těšíme na další...sobotní...neprozradím kam, až pak:-) Dnes jsme dali jsme kolem 10-ti kilásků....pohoda :-)

 

3.7.2017  Dnes jsme si vyšli na výlet na Příhon...šla s námi i naše...synova Verunka...kdo je tady z okolí, tak to zná.....mazali jsme kolem kolejí do Náměště, pak ,,hradeckou" a kolem hájenky na Příhon. Po svačince zpátky, na pivko do pizzerie a kolem kolejí zase domů...dejme tomu 12-14 kilásků, počasí super, Digo velmi spokojený, vylítaný, teď má půlnoc :-)

 

11.6.2017 Včera nám pršelo, tak jsme se vydali na výlet dnes. A bylo to dobře, jednak krásné počasí a jednak to měl Digo k narozeninám :-)Dnes má sedm měsíců :-) Dojeli jsme do Lipinky, auto nechali u obchodu a šup do lesa....pak po modré až k rozhledně Brdo...pak dál až ke Třem kamenům...krásné počasí,nádherná příroda, jen trocha smutku při pohledu na planinu,která byla nísto hustého smrkového lesa :-( To způsobily silné větry...ale už jsou vysazeny malinké stromečky a za několik let už planina nebude...a zase poroste les :-) I to je život.....ale výlet byl krásný a všichni spokojení, nejvíc určitě Digísek :-)

 

8.5.2017 Krásné počasí, krásný výlet...ze Skalního Mlýna přes Koňskou vyhlídku na Macochu a druhou stranou opět do Skalního Mlýna.Výlet kolem 10-ti km...po silničce s jezdícím vláčkem, kolem Punkvy, do kopce lesem i cestou po hřebeni s kouzelnou přírodou, dál na Koňskou vyhlídku ( tady se kdysi dávno zřítil povoz i s koňmi...proto ten název), pokračujeme na Macochu, tady Digísek zvědavě nakukuje z můstku do propasti a ani spousta lidí mu nedělá problém....pak už se vracíme táhlým kopcem k autu zase do Skalního Mlýna.....bezva den, prima výlet :-))

 

16.4.2017 Dneska jsme zase výletili....z parkoviště v Javoříčku jsme šli po naučné cestě Špraněk....okolo jeskyní a ke zřícenině hradu Špraněk....prima výlet, nehezké počasí nás ráno neodradilo a to bylo prima i když pořádně fučelo, ale svítilo sluníčko... potkali jsme nějaké ty psí kamarády...i obrovského vlkodava...kluci se očichali a šlo se dál :-) Taky Digo poprve viděl ovce a zavrčel si na berana....ten se tvářil zle :-)) Bezva výlet a prima Velikonoce :-)

 

14.4.2017.....A je tady další výletík...tentokrát jsme zaparkovalive vesničce Bedřichov a šli po červené k hospůdce pod Rabštejnem ...pozor...jsou tady vítáni i pejsci.... pak jsme vyšlapali na zříceninu.....no a potom zpátky :-) Bezva výlet...fučelo, ale to vůbec nevadilo...vlček byl spokojený a my taky :-) Krásný začátek dlouhého velikonočního víkendu :-)

 

1.4.2017....Další výlet...zaparkovali jsme pod Bouzovem a velikou oklikou lesem jsme šlapali na hrad.....krásné, voňavé, slunečné počasí....bylo tak krásně.....pak u hradu pár foteček...prohlídnout si znovu park a podhradí a jedeme domů....Digo v tlapkách kolem 7-8 kilásků.....cestu si užíval....honil motýlky, všechno ho zajímalo.... všechno vidí poprvé. Je úžasné pozorovat, jak všechno objevuje :-) Pohrál si i  s psím kámošem, který na nás původně chtěl pouštět hrůzu na parkovišti :-) Je to úžasný vlčí kluk. Fotečky na Rajčeti...

 

19.2.2017  Dnes jsme šli na první Digískův výlet:-) Nebudu ho popisovat, šli jsme jen na Kosíř. Vyšli jsme ze Lhoty od hospody...Digo vesele ušlapal víc jak 5 kilásků lesem, byl velmi spokojený . Po cestě si pohrál s fenečkou labradora, opečeného buřta neloudil a doma pak  odpočíval :-) Pár foteček je v albíčku...