26.4.2020...Tak co máme nového asi za půl roku? Nejsou výstavy, nic moc se nescházíme...tak s vlky chodíme a chodíme a abychom byli užiteční, tak chodíme... místy i trošku běháme ...virtuální závody. Pomáháme, máme z toho krásný pocit, navíc i krásné medaile :-) No a taky šupnu pár aktuálních fotek na Rajčátko...:-))

27.9.2020 Goryho další výstava v Náměšti na Hané. Zrzeček si vyběhal v kruhu V1, VT a OV...šikulka. Podpořit nás byl samozřejmě můj úžasný manžel, taky dcera s přítelem a syn s celou rodinou :-))

5.9.2020 Dnes jsme strávili krásný den s mojí dcerou Evičkou, jejím přítelem, mým  Jarkem a Digem  v Olomouci na národní výstavě Floracanis. Nejen že bylo krásné počasí, i Digo byl skvělý, všichni psi byli kamarádi, když byl pejsek malý, Digo si lehl, aby se ho nebál, umí krásně komunikovat s ostatními :-) Fotilo si ho takové množství lidí jako nikdy dřív, přetrpěl to....hodně lidí chtělo vědět, co že je to za plemeno...trpělivě u mě seděl a čekal, až povím, co vím :-) , hladit se nenechal ...nenutila jsem ho...cestu k autu kolem Šantovky, kde bylo moře lidí v zahrádkách , zvládl bravurně, šel vedle mě a lidi ho vůbec nezajímali. No a co je úplně nejúžasnější...z kruhu odcházel s hodnocením V1, CAC, BOS a NV...jsem na něj tak pyšná :-) Fotečky z krásného dne na Rajčeti:-)

13.8.2020 Přidán popis tří výletů a fotky na Rajče :) 

25.7.2020 Gory byl na klubové výstavě v Mikulově, vyběhal si v mezitřídě V1 a CAC...dostal krásný posudek, pěkně se předvedl v kruhu, byl přiměřeně plachý a panu rozhodčímu se moc líbil. Moc mě překvapil, je to můj šikula. Strávili jsme kus dne s mnoha Saarloosky, někteří šli do kruhu, jiní se s pánečky přijeli podívat. Gory měl největší radost ze sestřičky Dráči :) Po výstavě jsme šli do města, a do zámecké zahrady, Gory všechno zvládl na jedničku, lidem se moc líbil, zase jsme byli atrakce, jako všude, hlavně pro děti....,, mamiiii, koukej vlk je tady, vlk'' :)) Samozřejmě, nejšťastnější byl, když doma vyskočil z auta a mohl být s Digem :) Fotečky jsou už vloženy.... 

17.7.2020 Vloženy nové fotky na Rajče a přidán popis dvou výletů :-)

21.6.2020 Vymazala jsem staré novinky, které už nebyly novinkami :-) Máme místo na další :-) A bude jich určitě dost, musíme dohnat to, co jsme nestíhali kvůli tomu, co nám tu všude řádilo....

20.6.2020 Přidána charakteristika obou vlčků. Vloženy dokumenty RTG Goryho....jeli jsme až doLitoměřic...všech dopadlo ůplně nejlíp :-)

 

15.6.2019 VELKÁ NOVINA  DIGO  JE CHOVNÝ PES :-)))) SLIB DANÝ Janičce...  CHOVATELCE JSME SPLNILI !!!!! Bonitace proběhla v Dětřichově u Svitav, Digo byl moc šikovný, dostal krásný posudek, tím jsme završili cestu zvanou ,,krůčky k uchovnění"....vše je k nahlédnutí v dokumentech. Byl s námi i Gory, byl ze všeho vykulený , ale moc, moc hodný. Parný,horký den, ale stál za to :-) 

 

ROK 2017......BYL SKVĚLÝ...DIGO SE UKÁZAL NA ČTYŘECH VÝSTAVÁCH, Z TOHO TŘIKRÁT BYL NEJKRÁSNĚJŠÍ, JEDNOU BYL DRUHÝ, JEDNOU ZÍSKAL I CAJC A BOJ, NACHODILI JSME SPOUSTU KILOMETRŮ, SPOUSTU VÝLETŮ, KTERÉ SE PRODLUŽOVALY, JAK DIGO ROSTL. STÁVÁ SE Z NĚJ KRÁSNÝ VLČEK A SKVĚLÝ PARŤÁK :-) ROK 2018...TO BUDE POMALU PŘÍPRAVA NA UCHOVNĚNÍ ...RTG, DNA, NĚJAKÁ TA VÝSTAVA A HLAVNĚ NAŠE MILOVANÉ VÝLETY A TOULÁNÍ POLESÍCH...